OBRAZY Z MAPĄ ( gabinetowe, salonowe, domowe)

 

DEKORACYJNE  INSPIRACJE Z MAPĄ NA PŁÓTNIE -  TERAZ DO TWOJEGO WNĘTRZA

Mapa na płótnie z drewnianą ramą powieszona na ścianie, wprowadza do pomieszczenia atmosferę elegancji, luksusu, niezwykłości, unikatowości i kunsztu.  Obecność takiej mapy w  pomieszczeniu, świadczy o dobrych cechach jej właściciela: o wyjątkowości, o dobrym smaku i o dojrzałości.

Od zawsze mapa  kojarzyła się z przywództwem, dokładnością  i  charyzmą.  Mapę na ścianie mieli bogaci kupcy a także  wielcy geografowie: Gerard Merkator, Krzysztof Kolumb, Vasco da Gama. Dzisiaj,  eleganckie mapy płócienne znajdziemy w pałacach prezydenckich, w studiach telewizyjnych, w gabinetach wysoko postawionych osób: prezesów, dyrektorów bądź właścicieli firm.

Psycholodzy społeczni i specjaliści od autoprezentacji są zgodni: osoba postawiona wyżej w hierarchii musi identyfikować się z ciekawym przedmiotem.  Może nim być na przykład elegancki globus postawiony na drewnianym, dębowym cokoliku, bądź podświetlany, drewniany globus z bareczkiem, w którym jego szanowany właściciel przechowuje cymesy alkoholowe. Takim charyzmatycznym przedmiotem jest również ścienna mapa płócienna w drewnianej ramie.  Wszystkie te przedmioty ale również wiele innych  mamy  dla Ciebie w naszym asortymencie.  Rozejrzyj się, kup i ciesz się życiem w dystynktywnym miejscu tworzonym przez Ciebie.

W tej kategorii naszego asortymentu znajdziesz mapy płócienne osadzone na drewnianej, uszlachetnionej ramie. Obrazy zostały  wydrukowane nowoczesną metodą cyfrową na nowoczesnym sprzęcie marki CANON, to powoduje, że mapy cechują się wyjątkową bardzo wysoką jakością wykonania pod każdym względem. Eleganckie globusy znajdziesz w kategorii z globusami, podkategoria: globusy gabinetowe.

 

 
Witryna internetowa prowadzona jest przez GERMANICUS

Płatności obsługuje Dotpay Spółka Akcyjna,Wielicka 72, 30-552 Kraków. Koszyk zakupów został stworzony na licencyjnym oprogramowaniu: Sklep internetowy Quick.Cart